Reference

DW Agentura

www.dwagentura.cz

Pro DW Agenturu překládám od roku 2018 titulky a dabingové listiny. Příklady viz níže.

STAR Czech, s.r.o.

www.star-transit.cz

Pro českou pobočku překladatelské firmy Star Group zpracovávám od roku 2019 korektury češtiny.

Business Leaders (First Class)

www.businessleaders.cz

Redakci časopisu Business Leaders z provenience vydavatelství First Class Petra Cassanovy jsem vypomáhala v průběhu roku 2019.

Marie Claire

www.marieclaire.cz/casopis

Časopis Marie Claire byl jedním z mých prvních klientů. V letech 2014 až 2018 jsem pro něj přeložila z FR a EN řadu článků o cestování, architektuře či kosmetice, rozhovory, medailony atp.

Příklady mé práce

V minulosti jsem s několika zahraničními agenturami spolupracovala na překladu titulků k seriálům Námořní vyšetřovací služba, Better Call Saul, Love nebo Orange Is the New Black.


Prostřednictvím DW Agentury jsem se v posledních letech dostala k překladu titulků
k filmům: k romantickému dramatu Elisa y Marcela, krimi dramatu The Ruthless, akčnímu filmu Burn Out, thrilleru Mirage, dramatu Diecisiete (Seventeen), one man show Grega Rossella či Amita Tandona, krimi Betonraush, modernímu snímku o influencerce Modo Avio, dokumentárnímu filmu Grizzly Man, thrilleru The Ninth Gate ad, dokumentárnímu filmu o fotbalistovi Nicolasi Anelkovi, ad.

Spolupracovali jsme také na překladu titulků k těmto seriálům: syrová černá komedie Dietland, dokumentární seriál Making a Murderer, horor Exorcist, postapokalyptické drama The Rain (k roku 2020 zatím všechny tři série), kriminální seriály Unité 42 nebo
13 Commandments, horor Typewriter, dětský animovaný seriál Archibald,
drama Monarca, romantické komedie Plan Coeur nebo Home for Christmasdramatický historický seriál Thieves of the Wood, moderní seriál How To Sell Drugs Online (Fast), kriminální seriál dle skutečné události La Busqueda, mysteriózní sci-fi Dark, poloanimovaný dětský seriál Gabby's Dollhouse, dokumentární seriál o indických miliardářích Bad Boy Billionaires: India, ad.

Dabingové listiny jsem překládala k detektivnímu seriálu Candice Renoir
a romantickým komediím Royal Winter a Christmas at Grand Valley.

Většina těchto programů je k shlédnutí na internetové televizi Netflix. K některým jsem nezpracovávala všechny díly.